Baner


Czas zmiany opon na letnie

2014-05-06
Zima już na pewno do nas nie powróci, wobec tego, jeśli jeszcze nie wymieniłeś opon z zimowych na letnie, to czas najwyższy to zrobić, tym bardziej, że jeszcze przed startem sezonu można liczyć na liczne promocje.
Szczególnie, jeśli chodzi o opony Dębica można tutaj spodziewać się czasowych obniżek cen, a na pewno warto jest skorzystać z takowej okazji, ponieważ są to jedne z najlepszych jakościowo opon na rynku. Nie ma jednej konkretnej daty, kiedy należy opony letnie założyć, niektórzy jeżdżą na zimowych cały rok, niemniej jednak nie jest to dobre rozwiązanie, ponieważ opona przeznaczona do danego sezonu ma swoje unikalne właściwości, które traci, jeśli użytkuje się ją w niewłaściwych dla niej warunkach. Na przykład opona zimowa będzie w lecie mieć zdecydowanie dłuższą drogę hamowania niż ta, która będzie przeznaczona na tą porę roku. Różnice widać również w samej wytrzymałości takiej opony. Warto, więc wybrać dla siebie najlepsze i firmowe rozwiązania, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się nie tylko firmowymi i tanimi oponami, ale przede wszystkim bezpiecznymi dla ciebie i twoich bliskich.

Nadeszła wiosna, czas na zmianę opon z zimowych na letnie. Wielu kierowców ma problem z doborem odpowiednich opon do swojego samochodu. Najlepiej w takich momentach skorzystać z porad fachowców którzy mają dobre rozeznanie w ofertach firm produkujących opony. Na rynku spotkamy opony takich producentów jak Continental, Michelin czy Bridgestone oraz naszego rodzimego producenta czyli Dębice. Producent opon Dębica to wieloletnie doświadczenie w produkcji ogumienia do samochodów osobowych. Wśród wielu różnych propozycji są opony typu Presto do samochodów o wysokich osiągach, Passio 2 do samochodów gdzie ceni się komfort oraz oszczędność w czasie jazdy, to tylko niektóre z szerokiej oferty tego producenta. Opony Dębica stworzone w zgodzie z najnowszymi trendami dają poczucie komfortu podczas jazdy będąc dodatkowo bardzo ekonomiczne. Jeśli szukamy opon do naszego samochodu warto poczytać etykiety zawierające nie tylko rozmiar ale i parametry dotyczące zużycia paliwa, przyczepności do nawierzchni zarówno suchej jak i mokrej a także poziomie hałasu jaki generuje samochód podczas jazdy. Biorąc te wszystkie dane i porównując ceny poszczególnych producentów trudno nie zauważyć, że Dębica to producent zapewniający produkt najlepszy za godziwa cenę.