Baner


Idealne auto dla dużej rodziny

2017-02-10
Posiadanie licznej rodziny to prawdziwy skarb, który powinniśmy pielęgnować każdego dnia. O bezpieczeństwo tego skarbu powinniśmy dbać każdego dnia, nie tylko w domu, ale także poza nim - na przykład podczas rodzinnych wycieczek za miasto. 

Bezpieczne wyposażenie


Toyota Verso to bardzo nowoczesne podejście do kwestii bezpieczeństwa. W wyposażeniu auta znajdziemy na przykład czujniki parkowania, klimatyzację, czujnik deszczu i zmierzchu, a także wiele innych funkcji, które w ewidentny sposób poprawiają bezpieczeństwo podczas jazdy, jak również zwiększają bezpieczeństwo podczas stłuczek. 

Jazda to świetna zabawa!


Verso Toyota proponuje również ciekawe rozwiązania w postaci systemów multimedialnych zamontowanych w nagłówkach, podgrzewanych foteli orz możliwość składania tylnych foteli. Dzięki tym funkcjom dłuższe podróżowanie może być umilone przez oglądanie filmu w komfortowych warunkach. Kupując Toyotę Verso Kraków masz do wyboru wiele ciekawych wersji i możliwości dodatkowego wyposażenia. 

Zwiększ komfort jazdy z rodziną i dziećmi poprzez wybranie najdogodniejszych funkcji dla swojego samochodu! Wygodny 7-miejscowy minivan zapewni Ci wiele atrakcji podczas podróży i sprawi, że na pewno nie będziesz się nudził!