Baner


Leasing pojazdów dla firm

2017-10-19
Prowadząc własną firmę bardzo często konieczne jest zorganizowanie samochodów dla pracowników. W dzisiejszych czasach mało komu opłaca się kupować całą flotę nowych samochodów. Właściciele firm szukają rozwiązań bardziej opłacalnych. Jednym z nich z pewnością jest wzięcie aut w leasing. Rozwiązanie ma wiele zalet, które skutecznie zachęcają do jego wyboru coraz większą liczbę pracodawców. Leasing Olsztyn gwarantuje wysoką jakość usług. Czym wyróżnia się oferta? 

O rozwiązaniu

Wzięcie samochodów w leasing jest bardzo opłacalne w przypadku większości firm. Sęk w tym, że mało kogo stać na zakup kompletu samochodów prosto z salonu. Zdecydowanie bardziej opłaca się leasing. To rozwiązanie polega na udostępnieniu do użytkowania samochodów na określony okres za opłatą miesięczną. Tym samym pracownicy mogą bez problemów załatwiać wszystkie sprawy niezbędne do poprawnego działania przedsiębiorstwa. Jednocześnie jednak auta nie są własnością firmy i nie ma możliwości ich późniejszej sprzedaży. 

Zalety wyboru

Leasing Olsztyn to rozwiązanie dla firm ceniących sobie oszczędność. Wszystko dlatego, że decydując się na skorzystanie z oferty zyskuje się atrakcyjną cenę i pełne wsparcie w naprawach czy serwisowaniu samochodów. Warto również wspomnieć o możliwości zakupu aut po obniżonej cenie gdy umowa leasingowa dobiegnie końca. W ten sposób da się zaoszczędzić nawet kilkaset tysięcy złotych i jednocześnie zapewnić sobie maksimum zysków przy minimalnej ilości ponoszonych przy takich rozwiązaniach strat.